Kons bayan garson iş ilanları

62 0

Kons bayan garson iş ilanları gazinolarda ve gece kulüplerinde kons ve garson olarak çalışmak isteyen bayanlar için hazırlanan iş ilanıdır. Tüm Türkiye genelinde ki gazinolarda çalışarak yüksek gelir ve bütçe ile çalışacak kons ve garson bayanlar işe alınacaktır. Türkiye genelinde bulunan tüm seçkin gazinolar için en günlük en az 150 TL bütçe ile çalışmak üzre bayan garson,  günlük en az 250 TL bütçeyle çalışmak üzere de bayan kons personeller gazinolarda işe alınacaktır.

İşe alınacak olan bayan kons ve bayan garsonların 18 yaşlarını doldurmuş olmaları gerekmektedir. Yine işe alınacak olan bayanların en fazla 40 yaşlarında olmaları gerekir. 32 yaş ve üstü bayanlar için farklı konumlarda personel alımları ilanlarımızda mevcuttur.

Kons bayan garson iş ilanları , ilanımıza başvuracak olan bayan adaylarımız için seyahat engeli olmamalıdır. Türkiye genelinde tüm gazinolarda çalışabilmek adına seyahat engeli olmayan baanlar öncelikli olarak tercih edilecektir. Kendi bölgesinde ki gazino ve eğlence merkezinde çalışmak isteyen bayanlar ise başvuru esnasında bunu bize bildirmeleri gerekmektedir.

Kons bayan garson iş ilanları

Bu ilanımıza başvuru yapacak olan bayanların, giyim, kuşam, bakım, makyaj, temizlik ve titizlik konusuna önem vermeleri gerekir. En seçkin gazinolarda , eğlence merkezlerinde çalışılacağından dolayı bu çok önemli bir husustur.

Eğlence merkezlerinde çalışacak olan bayanların işlerini severek yapmaları gerekmektedir. İşini severek yapacak ve sohbet etmeyi seven çalışırken bir yandan da eğlenerek gelir elde etmek için bu ilana başvuru yapmanız gerekmektedir.

Kons bayanların ve bayan garsonların Konaklama gibi ihtiyaçları acentamız garantisi ile çalışacakları mekan tarafından karşılanmaktadır. Bunun için kalabilme, konaklayabilme için herhangi bir engel olmaması gerekmektedir. Çalışacak bayanlarda konaklama için problemi olmayan bayanlar tercih sebebidir.

Konslu yerler için kons bayan olarak çalışmak istiyor iseniz tecrübeli veya tecrübesi olmanız fark etmez. Lütfen aşağıda ki iletişim numaralarından bizimle iletişime geçiniz. İletişim için herhangi bir form doldurmanıza gerek yoktur. Aşağıda ki numarayı aramanız yeterli olacaktır.

Whatsapp: 0537 973 86 28 / Tel: 0537 973 86 28 Menajer Engin Telli ( sanatçı, model ve gazino menajeri )

Related Post

ANTALYA BAYAN KONS İŞ İLANLARI

Posted by - 18 Ocak 2017 0
AŞAĞDA BELİRTİLEN ŞARTLARA UYGUN BAYAN İŞ ARKADASLAR ALINACAKTIR. Menajerlik Güvencesiyle Turistlik Night Club & Turistik Night Gazinolarda 250 TL –…

konya bayan kons iş ilanları

Posted by - 2 Nisan 2017 0
BAKIMLI GENC GÜZEL KENDİNE GÜVENEN SEYAHAT ENGELİ OLMAYAN BAYANLAR TERCİHİMİZDİR.. İSTANBUL TEKIRDAG KONYA MANİSA ESKİŞEHİR UŞAK EDİRNE ZONGULDAK DENİZLİ AYDIN…

Bayan kons iş ilanları

Posted by - 24 Mart 2017 0
TÜRKİYE GENELİ:GAZİNO,MÜZİKHOL,TAVERNA, CAFE BAR,GECE CLUPLERİ VE BAR GİBİ EĞLENCE MEKANLARINDA ÇALIŞTIRILMAK ÜZERE BAYAN ELAMANLAR ARANMAKTADIR… …….. GÜLER YÜZLÜ BAKIMLI KENDİNE…